روش‌های ارسال

"سرعت خرید را لمس کنید"

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه و ایام نوروز، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

سفارش‌ها مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از سیصد هزار تومان رایگان ارسال می‌شوند.  

تذکر مهم: با توجه به افزایش شدید تعرفه‌های پستی و ملزومات بسته‌بندی، متاسفانه علیرغم میل باطنی مجبور به حذف امکان ارسال رایگان سفارشات هستیم. برای جبران این مورد، سعی میکنیم با قیمت‌گذاری مناسب‌تر و حاشیه سود کمتر، بخشی از این هزینه ارسال را برای شما عزیزان جبران کنیم. امیدواریم در آینده با بهتر شدن شریط کسب و کارهای ایترنتی، شرایط ارسال رایگان را مجددا برای شما فراهم کنیم.

نکاتی پیرامون تحویل کالا

-تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از سیصد هزار تومان می‌شود.

-مشتریان محترم توجه داشته باشند که نیاز است هنگام دریافت سفارش خود از همکاران ارسال پرسی مارت حتما کارت شنایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

-مامورین ارسال پرسی مارت اجازه ورود به داخل ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در محل درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند. لذا از مشتریان محترم تقاضا میشود تا با مامورین ارسال همکاری لازم را داشته باشند.

-لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

-اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیبی‏‏ غیر از ایراد فیزیکی کالا، به محض مشاهده در اولین فرصت از طریق تلفن 36045922-051، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد را به خدمات پس از فروش پرسی مارت اطلاع دهید.

 

پست پیشتاز و سفارشی

پست پیشتاز و سفارشی برای سفارش‌های خارج از شهر مشهد مقدس در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در مشهد مقدس نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش برای پست پیشتاز بین دو تا چهار روز کاری و برای پست سفارشی بین سه تا هفت روز کاری در نظر گرفته شده است.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش و یا بر اساس قوانین اداره پست ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست پیشتاز یا سفارشی هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق پرتال اداره پست جمهوری اسلامی ایران به آدرس زیر پیگیری کنید:

کلیک کنید!

ارسال اکسپرس :

مشتریان محترمی که ساکن شهر مشهد مقدس هستند و آدرس تحویل سفارشات آن ها نیز در محدوده شهر مشهد باشد، می توانند از سرویس ارسال سریع پرسی مارت استفاده کنند. زمان توزیع این سفارشات از ساعت 17:30 آغاز میشود و براساس اولویت سفارش و موقعیت مکانی، سفارشات به ترتیب تحویل مشتریان محترم خواهد شد.

هزینه ارسال سفارشات با پیک برای همه نقاط شهر مشهد مقدس 15000 تومان ثابت است.

ورود به حساب کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم